Giro d´Italia 2018

4.etapa - Catania › Caltagirone - 191 km





Přehled jednotlivých etap:
1.etapa - pátek 4.května
2.etapa - sobota 5.května
3.etapa - neděle 6.května
volný den - pondělí 7.května
4.etapa - úterý 8.května
5.etapa - středa 9.května
6.etapa - čtvrtek 10.května
7.etapa - pátek 11.května
8.etapa - sobota 12.května
9.etapa - neděle 13.května
volný den - pondělí 14.května
10.etapa - úterý 15.května
11.etapa - středa 16.května
12.etapa - čtvrtek 17.května
13.etapa - pátek 18.května
14.etapa - sobota 19.května
15.etapa - neděle 20.května
volný den - pondělí 21.května
16.etapa - úterý 22.května
17.etapa - středa 23.května
18.etapa - čtvrtek 24.května
19.etapa - pátek 25.května
20.etapa - sobota 26.května
21.etapa - neděle 27.května


Giro d´Italia 2018



Giro d´Italia 2018





Výsledky 4.etapy Giro d´Italia 2018

BEL  1  WELLENS, Tim (LOTTO FIX ALL)                         5:17:34
CAN  2  WOODS, Michael (EF EDUCATION FIRST - DRAPAC)         
ITA  3  BATTAGLIN, Enrico (LOTTO NL - JUMBO)                 
GBR  4  YATES, Simon (MITCHELTON - SCOTT)                    
ITA  5  FORMOLO, Davide (BORA - HANSGROHE)                   
CZE  6  KREUZIGER, Roman (MITCHELTON - SCOTT)                   +  4
AUT  7  KONRAD, Patrick (BORA - HANSGROHE)                   
ESP  8  SANCHEZ, Luis León (ASTANA)                          
ITA  9  POZZOVIVO, Domenico (BAHRAIN - MERIDA)               
COL  10 CHAVES RUBIO, Jhoan Esteban (MITCHELTON - SCOTT)     
NED  11 DUMOULIN, Tom (SUNWEB)                               
AUS  12 DENNIS, Rohan (BMC RACING)                           
FRA  13 PINOT, Thibaut (GROUPAMA - FDJ)                      
NZL  14 BENNETT, George (LOTTO NL - JUMBO)                      + 10
ESP  15 BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA, Pello (ASTANA)             
ECU  16 CARAPAZ, Richard (MOVISTAR)                          
RSA  17 MEINTJES, Louis (DIMENSION DATA)                     
ITA  18 ARU, Fabio (UAE TEAM EMIRATES)                       
ITA  19 ULISSI, Diego (UAE TEAM EMIRATES)                    
COL  20 BETANCUR, Carlos (MOVISTAR)                          
GER  21 SCHACHMANN, Maximilian (QUICK - STEP FLOORS)         
EST  22 KANGERT, Tanel (ASTANA)                              
NED  23 POELS, Wout (SKY)                                    
AUT  24 PREIDLER, Georg (GROUPAMA - FDJ)                        + 21
NED  25 OOMEN, Sam (SUNWEB)                                  
COL  26 HENAO MONTOYA, Sergio Luis (SKY)                     
ITA  27 CATTANEO, Mattia (ANDRONI GIOCATTOLI - SIDERMEC)     
SLO  28 POLANC, Jan (UAE TEAM EMIRATES)                      
COL  29 LOPEZ MORENO, Miguel Angel (ASTANA)                  
GBR  30 FROOME, Chris (SKY)                                  
AUS  31 O'CONNOR, Ben (DIMENSION DATA)                       
ESP  32 VALLS FERRI, Rafael (MOVISTAR)                       
IRL  33 ROCHE, Nicolas (BMC RACING)                          
FRA  34 GENIEZ, Alexandre (AG2R LA MONDIALE)                    + 27
SUI  35 REICHENBACH, Sébastien (GROUPAMA - FDJ)              
ITA  36 CONTI, Valerio (UAE TEAM EMIRATES)                   
LAT  37 NEILANDS, Krists (ISRAEL CYCLING ACADEMY)            
ITA  38 MASNADA, Fausto (ANDRONI GIOCATTOLI - SIDERMEC)      
POR  39 GONÇALVES, José (KATUSHA ALPECIN)                    
ITA  40 GAVAZZI, Francesco (ANDRONI GIOCATTOLI - SIDERMEC)   
ITA  41 VISCONTI, Giovanni (BAHRAIN - MERIDA)                
ESP  42 NIEVE ITURRALDE, Mikel (MITCHELTON - SCOTT)          
ITA  43 MONTAGUTI, Matteo (AG2R LA MONDIALE)                    + 36
IRL  44 BENNETT, Sam (BORA - HANSGROHE)                      
AUS  45 HAIG, Jack (MITCHELTON - SCOTT)                      
NED  46 LAMMERTINK, Maurits (KATUSHA ALPECIN)                
COL  47 PANTANO GOMEZ, Jarlinson (TREK - SEGAFREDO)          
ITA  48 BOARO, Manuele (BAHRAIN - MERIDA)                    
ITA  49 BRAMBILLA, Gianluca (TREK - SEGAFREDO)               
FRA  50 BIDARD, François (AG2R LA MONDIALE)                     + 41
USA  51 BROWN, Nathan (EF EDUCATION FIRST - DRAPAC)             + 43

Pořadí 4.etapě
AUS  1  DENNIS, Rohan (BMC RACING)                         14:23:08
NED  2  DUMOULIN, Tom (SUNWEB)                                 +  1
GBR  3  YATES, Simon (MITCHELTON - SCOTT)                      + 17
BEL  4  WELLENS, Tim (LOTTO FIX ALL)                           + 19
ESP  5  BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA, Pello (ASTANA)               + 25
GER  6  SCHACHMANN, Maximilian (QUICK - STEP FLOORS)           + 28
ITA  7  POZZOVIVO, Domenico (BAHRAIN - MERIDA)             
FRA  8  PINOT, Thibaut (GROUPAMA - FDJ)                        + 34
AUT  9  KONRAD, Patrick (BORA - HANSGROHE)                     + 35
COL  10 BETANCUR, Carlos (MOVISTAR)                        
POR  11 GONÇALVES, José (KATUSHA ALPECIN)                      + 36
ITA  12 FORMOLO, Davide (BORA - HANSGROHE)                     + 37
ITA  13 ULISSI, Diego (UAE TEAM EMIRATES)                      + 47
COL  14 CHAVES RUBIO, Jhoan Esteban (MITCHELTON - SCOTT)   
EST  15 KANGERT, Tanel (ASTANA)                                + 50
AUT  16 PREIDLER, Georg (GROUPAMA - FDJ)                       + 52
ITA  17 CONTI, Valerio (UAE TEAM EMIRATES)                     + 53
CAN  18 WOODS, Michael (EF EDUCATION FIRST - DRAPAC)       
ESP  19 SANCHEZ, Luis León (ASTANA)                            + 54
GBR  20 FROOME, Chris (SKY)                                    + 55