Giro d´Italia 2021


11.etapa - Perugia › Montalcino (Brunello di Montalcino Wine Stage) - 163 km





Přehled jednotlivých etap:
1.etapa - sobota 8.května
2.etapa - neděle 9.května
3.etapa - pondělí 10.května
4.etapa - úterý 11.května
5.etapa - středa 12.května
6.etapa - čtvrtek 13.května
7.etapa - pátek 14.května
8.etapa - sobota 15.května
9.etapa - neděle 16.května
10.etapa - pondělí 17.května
volný den - úterý 18.května
11.etapa - středa 19.května
12.etapa - čtvrtek 20.května
13.etapa - pátek 21.května
14.etapa - sobota 22.května
15.etapa - neděle 23.května
16.etapa - pondělí 24.května
volný den - úterý 25.května
17.etapa - středa 26.května
18.etapa - čtvrtek 27.května
19.etapa - pátek 28.května
20.etapa - sobota 29.června
21.etapa - neděle 30.června


Giro d´Italia 2021



Giro d´Italia 2021





Výsledky 11.etapy Giro d´Italia 2021

SUI  1  SCHMID, Mauro (TEAM QHUBEKA ASSOS)                         4:01:55
ITA  2  COVI, Alessandro (UAE TEAM EMIRATES)                        +    1
BEL  3  VANHOUCKE, Harm (LOTTO SOUDAL)                              +   26
BEL  4  DE BONDT, Dries (ALPECIN-FENIX)                             +   41
FRA  5  GUGLIELMI, Simon (GROUPAMA-FDJ)                            
ITA  6  BATTAGLIN, Enrico (BARDIANI CSF FAIZANE)                    +   44
GER  7  KLUGE, Roger (LOTTO SOUDAL)                                 + 1:23
ITA  8  GAVAZZI, Francesco (EOLO-KOMETA CYCLING TEAM)               + 1:37
NED  9  VAN DER HOORN, Taco (INTERMARCHÉ-WANTY-GOBERT MATÉRIAUX)    + 1:43
BEL  10 NAESEN, Lawrence (AG2R CITROËN TEAM)                        + 1:59
COL  11 BERNAL, Egan (INEOS GRENADIERS)                             + 3:09
GER  12 BUCHMANN, Emanuel (BORA-HANSGROHE)                          + 3:12
RUS  13 VLASOV, Aleksandr (ASTANA-PREMIER TECH)                     + 3:32
ITA  14 CARUSO, Damiano (BAHRAIN VICTORIOUS)                        + 3:35
GBR  15 YATES, Simon (TEAM BIKEEXCHANGE)                           
NOR  16 FOSS, Tobias (JUMBO-VISMA)                                 
POR  17 GUERREIRO, Ruben (EF EDUCATION-NIPPO)                       + 3:39
GBR  18 CARTHY, Hugh (EF EDUCATION-NIPPO)                           + 3:41
ITA  19 CICCONE, Giulio (TREK-SEGAFREDO)                            + 4:56
ITA  20 BETTIOL, Alberto (EF EDUCATION-NIPPO)                      
ITA  21 MOSCON, Gianni (INEOS GRENADIERS)                           + 5:05
ESP  22 SOLER, Marc (MOVISTAR TEAM)                                 + 5:07
NED  23 BOUWMAN, Koen (JUMBO-VISMA)                                
ITA  24 NIBALI, Vincenzo (TREK-SEGAFREDO)                          
COL  25 MARTINEZ, Daniel (INEOS GRENADIERS)                         + 5:11
BEL  26 EVENEPOEL, Remco (DECEUNINCK-QUICK STEP)                    + 5:17
FRA  27 BARDET, Romain (TEAM DSM)                                  
POR  28 ALMEIDA, Joao (DECEUNINCK-QUICK STEP)                      
FRA  29 MOLARD, Rudy (GROUPAMA-FDJ)                                 + 6:16
HUN  30 VALTER, Attila (GROUPAMA-FDJ)                              
ESP  31 SÁNCHEZ, Luis León (ASTANA-PREMIER TECH)                    + 6:27
ESP  32 IZAGIRRE, Gorka (ASTANA-PREMIER TECH)                      
POR  33 OLIVEIRA, Nelson (MOVISTAR TEAM)                            + 6:33
EST  34 TAARAMÄE, Rein (INTERMARCHÉ-WANTY-GOBERT MATÉRIAUX)         + 6:36
AUS  35 HINDLEY, Jai (TEAM DSM)                                    
EST  36 KANGERT, Tanel (TEAM BIKEEXCHANGE)                         
ITA  37 CARBONI, Giovanni (BARDIANI CSF FAIZANE)                    + 7:00
ESP  38 BILBAO, Pello (BAHRAIN VICTORIOUS)                          + 7:05
ITA  39 FORMOLO, Davide (UAE TEAM EMIRATES)                         + 9:23
IRL  40 MARTIN, Daniel (ISRAEL START-UP NATION)                    

Pořadí po 11.etapě
COL  1  BERNAL, Egan (INEOS GRENADIERS)                       42:35:21
RUS  2  VLASOV, Aleksandr (ASTANA-PREMIER TECH)                 +   45
ITA  3  CARUSO, Damiano (BAHRAIN VICTORIOUS)                    + 1:12
GBR  4  CARTHY, Hugh (EF EDUCATION-NIPPO)                       + 1:17
GBR  5  YATES, Simon (TEAM BIKEEXCHANGE)                        + 1:22
GER  6  BUCHMANN, Emanuel (BORA-HANSGROHE)                      + 1:50
BEL  7  EVENEPOEL, Remco (DECEUNINCK-QUICK STEP)                + 2:22
ITA  8  CICCONE, Giulio (TREK-SEGAFREDO)                        + 2:24
NOR  9  FOSS, Tobias (JUMBO-VISMA)                              + 2:49
COL  10 MARTINEZ, Daniel (INEOS GRENADIERS)                     + 3:15
ESP  11 SOLER, Marc (MOVISTAR TEAM)                             + 3:19
FRA  12 BARDET, Romain (TEAM DSM)                               + 3:29
HUN  13 VALTER, Attila (GROUPAMA-FDJ)                           + 3:51
ITA  14 NIBALI, Vincenzo (TREK-SEGAFREDO)                       + 4:11
ITA  15 MOSCON, Gianni (INEOS GRENADIERS)                       + 4:25
EST  16 TAARAMÄE, Rein (INTERMARCHÉ-WANTY-GOBERT MATÉRIAUX)     + 5:43
POR  17 ALMEIDA, Joao (DECEUNINCK-QUICK STEP)                   + 7:04
IRL  18 MARTIN, Daniel (ISRAEL START-UP NATION)                 + 7:06
ITA  19 FORMOLO, Davide (UAE TEAM EMIRATES)                     + 7:16
ESP  20 BILBAO, Pello (BAHRAIN VICTORIOUS)                      + 7:23