Giro d´Italia 2018

10.etapa - Penne › Gualdo Tadino - 239 km





Přehled jednotlivých etap:
1.etapa - pátek 4.května
2.etapa - sobota 5.května
3.etapa - neděle 6.května
volný den - pondělí 7.května
4.etapa - úterý 8.května
5.etapa - středa 9.května
6.etapa - čtvrtek 10.května
7.etapa - pátek 11.května
8.etapa - sobota 12.května
9.etapa - neděle 13.května
volný den - pondělí 14.května
10.etapa - úterý 15.května
11.etapa - středa 16.května
12.etapa - čtvrtek 17.května
13.etapa - pátek 18.května
14.etapa - sobota 19.května
15.etapa - neděle 20.května
volný den - pondělí 21.května
16.etapa - úterý 22.května
17.etapa - středa 23.května
18.etapa - čtvrtek 24.května
19.etapa - pátek 25.května
20.etapa - sobota 26.května
21.etapa - neděle 27.května


Giro d´Italia 2018



Giro d´Italia 2018





Výsledky 10.etapy Giro d´Italia 2018

SLO  1  MOHORIC, Matej (BAHRAIN - MERIDA)                    6:04:52
GER  2  DENZ, Nico (AG2R LA MONDIALE)                        
IRL  3  BENNETT, Sam (BORA - HANSGROHE)                         + 34
ITA  4  BATTAGLIN, Enrico (LOTTO NL - JUMBO)                 
ITA  5  BALLERINI, Davide (ANDRONI GIOCATTOLI - SIDERMEC)    
DEN  6  SCHMIDT, Mads Würtz (KATUSHA ALPECIN)                
ITA  7  GAVAZZI, Francesco (ANDRONI GIOCATTOLI - SIDERMEC)   
COL  8  PANTANO GOMEZ, Jarlinson (TREK - SEGAFREDO)          
ITA  9  BRAMBILLA, Gianluca (TREK - SEGAFREDO)               
POR  10 GONÇALVES, José (KATUSHA ALPECIN)                    
USA  11 KING, Benjamin (DIMENSION DATA)                      
ITA  12 MONTAGUTI, Matteo (AG2R LA MONDIALE)                 
ITA  13 VISCONTI, Giovanni (BAHRAIN - MERIDA)                
ITA  14 TONELLI, Alessandro (BARDIANI CSF)                   
GBR  15 FROOME, Chris (SKY)                                  
ECU  16 CARAPAZ, Richard (MOVISTAR)                          
GBR  17 YATES, Simon (MITCHELTON - SCOTT)                    
NED  18 DUMOULIN, Tom (SUNWEB)                               
ITA  19 POZZOVIVO, Domenico (BAHRAIN - MERIDA)               
NZL  20 BENNETT, George (LOTTO NL - JUMBO)                   
NED  21 POELS, Wout (SKY)                                    
CAN  22 WOODS, Michael (EF EDUCATION FIRST - DRAPAC)         
NED  23 OOMEN, Sam (SUNWEB)                                  
AUT  24 KONRAD, Patrick (BORA - HANSGROHE)                   
GER  25 PFINGSTEN, Christoph (BORA - HANSGROHE)              
COL  26 BETANCUR, Carlos (MOVISTAR)                          
IRL  27 ROCHE, Nicolas (BMC RACING)                          
FRA  28 PINOT, Thibaut (GROUPAMA - FDJ)                      
AUT  29 PREIDLER, Georg (GROUPAMA - FDJ)                     
FRA  30 GENIEZ, Alexandre (AG2R LA MONDIALE)                 
ITA  31 ARU, Fabio (UAE TEAM EMIRATES)                       
AUS  32 DENNIS, Rohan (BMC RACING)                           
AUS  33 O'CONNOR, Ben (DIMENSION DATA)                       
COL  34 HENAO MONTOYA, Sergio Luis (SKY)                     
ESP  35 BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA, Pello (ASTANA)             
ITA  36 FORMOLO, Davide (BORA - HANSGROHE)                   
ESP  37 SANCHEZ, Luis León (ASTANA)                          
COL  38 LOPEZ MORENO, Miguel Angel (ASTANA)                  
FRA  39 JAUREGUI, Quentin (AG2R LA MONDIALE)                 
AUS  40 HANSEN, Adam James (LOTTO FIX ALL)                   

Pořadí po 10.etapě
GBR  1  YATES, Simon (MITCHELTON - SCOTT)              43:42:38
NED  2  DUMOULIN, Tom (SUNWEB)                           +   41
FRA  3  PINOT, Thibaut (GROUPAMA - FDJ)                  +   46
ITA  4  POZZOVIVO, Domenico (BAHRAIN - MERIDA)           + 1:00
ECU  5  CARAPAZ, Richard (MOVISTAR)                      + 1:23
NZL  6  BENNETT, George (LOTTO NL - JUMBO)               + 1:36
AUS  7  DENNIS, Rohan (BMC RACING)                       + 2:08
ESP  8  BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA, Pello (ASTANA)       
CAN  9  WOODS, Michael (EF EDUCATION FIRST - DRAPAC)     + 2:28
GBR  10 FROOME, Chris (SKY)                              + 2:30
AUT  11 KONRAD, Patrick (BORA - HANSGROHE)               + 2:37
COL  12 LOPEZ MORENO, Miguel Angel (ASTANA)            
AUS  13 O'CONNOR, Ben (DIMENSION DATA)                   + 2:39
ITA  14 ARU, Fabio (UAE TEAM EMIRATES)                 
COL  15 BETANCUR, Carlos (MOVISTAR)                      + 2:49
NED  16 OOMEN, Sam (SUNWEB)                              + 2:57
COL  17 HENAO MONTOYA, Sergio Luis (SKY)                 + 3:17
GER  18 SCHACHMANN, Maximilian (QUICK - STEP FLOORS)     + 3:40
FRA  19 GENIEZ, Alexandre (AG2R LA MONDIALE)             + 4:15
POR  20 GONÇALVES, José (KATUSHA ALPECIN)                + 4:35