Giro d´Italia 2019

5.etapa - Mileto › Camigliatello Silano (Piano Provenzana) - 225 km





Přehled jednotlivých etap:
1.etapa - sobota 3.října
2.etapa - neděle 4.října
3.etapa - pondělí 5.října
4.etapa - úterý 6.října
5.etapa - středa 7.října
6.etapa - čtvrtek 8.října
7.etapa - pátek 9.října
8.etapa - sobota 10.října
9.etapa - neděle 11.října
volný den - pondělí 12.října
10.etapa - úterý 13.října
11.etapa - středa 14.října
12.etapa - čtvrtek 15.října
13.etapa - pátek 16.října
14.etapa - sobota 17.října
15.etapa - neděle 18.října
volný den - pondělí 19.října
16.etapa - úterý 20.října
17.etapa - středa 21.října
18.etapa - čtvrtek 22.října
19.etapa - pátek 23.října
20.etapa - sobota 24.června
21.etapa - neděle 25.června


Giro d´Italia 2020



Giro d´Italia 2020





Výsledky 5.etapy Giro d´Italia 2020

ITA  1  GANNA, Filippo (INEOS)                                5:59:17
AUT  2  KONRAD, Patrick (BORA - HANSGROHE)                     +   34
POR  3  ALMEIDA, Joao (DECEUNINCK - QUICK-STEP)               
NED  4  KELDERMAN, Wilco (SUNWEB)                             
AUS  5  HAMILTON, Lucas (MITCHELTON - SCOTT)                  
AUS  6  HINDLEY, Jai (SUNWEB)                                 
BEL  7  VANHOUCKE, Harm (LOTTO SOUDAL)                        
ESP  8  BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA, Pello (BAHRAIN - MCLAREN)   
DEN  9  FUGLSANG, Jakob (ASTANA PRO)                          
ITA  10 MASNADA, Fausto (DECEUNINCK - QUICK-STEP)             
POL  11 MAJKA, Rafal (BORA - HANSGROHE)                       
ITA  12 NIBALI, Vincenzo (TREK - SEGAFREDO)                   
ITA  13 POZZOVIVO, Domenico (NTT PRO CYCLING)                 
ESP  14 SAMITIER SAMITIER, Sergio (MOVISTAR)                  
NED  15 KRUIJSWIJK, Steven (JUMBO - VISMA)                    
AUT  16 PERNSTEINER, Hermann (BAHRAIN - MCLAREN)              
AUS  17 HAIG, Jack (MITCHELTON - SCOTT)                       
RUS  18 ZAKARIN, Ilnur (CCC)                                  
GBR  19 GEOGHEGAN HART, Tao (INEOS)                           
GBR  20 YATES, Simon Philip (MITCHELTON - SCOTT)              
ESP  21 PEDRERO, Antonio (MOVISTAR)                           
NED  22 OOMEN, Sam (SUNWEB)                                   
NOR  23 FOSS, Tobias S. (JUMBO - VISMA)                       
EST  24 KANGERT, Tanel (EF PRO CYCLING)                        +   48
USA  25 WARBASSE, Lawrence (AG2R LA MONDIALE)                 
FRA  26 PARET PEINTRE, Aurélien (AG2R LA MONDIALE)            
NED  27 BOUWMAN, Koen (JUMBO - VISMA)                         
USA  28 DOMBROWSKI, Joseph Lloyd (UAE TEAM EMIRATES)          
ITA  29 FABBRO, Matteo (BORA - HANSGROHE)                     
ESP  30 CASTROVIEJO NICOLAS, Jonathan (INEOS)                 
AUS  31 HARPER, Chris (JUMBO - VISMA)                         
ITA  32 FELLINE, Fabio (ASTANA PRO)                           
HUN  33 VALTER, Attila (CCC)                                   + 1:37
USA  34 MCNULTY, Brandon (UAE TEAM EMIRATES)                   + 2:14
GBR  35 KNOX, James (DECEUNINCK - QUICK-STEP)                 
GBR  36 SWIFT, Ben (INEOS)                                     + 2:52
ESP  37 RODRIGUEZ GARAICOECHEA, Oscar (ASTANA PRO)             + 3:30
COL  38 RUBIO REYES, Einer Augusto (MOVISTAR)                  + 3:52
FRA  39 ROSSETTO, Stéphane (COFIDIS)                           + 4:00
FRA  40 GALLOPIN, Tony (AG2R LA MONDIALE)                     

Pořadí po 5.etapě
POR  1  ALMEIDA, Joao (DECEUNINCK - QUICK-STEP)               17:06:23
ESP  2  BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA, Pello (BAHRAIN - MCLAREN)     +   43
NED  3  KELDERMAN, Wilco (SUNWEB)                               +   48
BEL  4  VANHOUCKE, Harm (LOTTO SOUDAL)                          +   59
ITA  5  NIBALI, Vincenzo (TREK - SEGAFREDO)                     + 1:01
ITA  6  POZZOVIVO, Domenico (NTT PRO CYCLING)                   + 1:05
DEN  7  FUGLSANG, Jakob (ASTANA PRO)                            + 1:19
NED  8  KRUIJSWIJK, Steven (JUMBO - VISMA)                      + 1:21
AUT  9  KONRAD, Patrick (BORA - HANSGROHE)                      + 1:26
POL  10 MAJKA, Rafal (BORA - HANSGROHE)                         + 1:32
AUS  11 HINDLEY, Jai (SUNWEB)                                   + 1:33
ITA  12 MASNADA, Fausto (DECEUNINCK - QUICK-STEP)               + 1:38
RUS  13 ZAKARIN, Ilnur (CCC)                                    + 1:44
AUT  14 PERNSTEINER, Hermann (BAHRAIN - MCLAREN)                + 1:48
ESP  15 PEDRERO, Antonio (MOVISTAR)                             + 1:56
ESP  16 SAMITIER SAMITIER, Sergio (MOVISTAR)                    + 2:12
AUS  17 HAMILTON, Lucas (MITCHELTON - SCOTT)                    + 2:47
USA  18 MCNULTY, Brandon (UAE TEAM EMIRATES)                    + 2:57
GBR  19 GEOGHEGAN HART, Tao (INEOS)                             + 3:18
GBR  20 KNOX, James (DECEUNINCK - QUICK-STEP)                   + 3:26