Giro d´Italia 2019

14.etapa - Conegliano › Valdobbiadene - časovka - 34.1 km





Přehled jednotlivých etap:
1.etapa - sobota 3.října
2.etapa - neděle 4.října
3.etapa - pondělí 5.října
4.etapa - úterý 6.října
5.etapa - středa 7.října
6.etapa - čtvrtek 8.října
7.etapa - pátek 9.října
8.etapa - sobota 10.října
9.etapa - neděle 11.října
volný den - pondělí 12.října
10.etapa - úterý 13.října
11.etapa - středa 14.října
12.etapa - čtvrtek 15.října
13.etapa - pátek 16.října
14.etapa - sobota 17.října
15.etapa - neděle 18.října
volný den - pondělí 19.října
16.etapa - úterý 20.října
17.etapa - středa 21.října
18.etapa - čtvrtek 22.října
19.etapa - pátek 23.října
20.etapa - sobota 24.června
21.etapa - neděle 25.června


Giro d´Italia 2020



Giro d´Italia 2020





Výsledky 14.etapy Giro d´Italia 2020

ITA  1  GANNA, Filippo (INEOS GRENADIERS)                     42:40
AUS  2  DENNIS, Rohan (INEOS GRENADIERS)                      +   26
USA  3  MCNULTY, Brandon (UAE TEAM EMIRATES)                  + 1:09
BEL  4  DE GENDT, Thomas (LOTTO SOUDAL)                       + 1:11
CZE  5  ČERNÝ, Josef (CCC)                                    + 1:16
POR  6  ALMEIDA, Joao (DECEUNINCK - QUICK-STEP)               + 1:31
EST  7  KANGERT, Tanel (EF PRO CYCLING)                       + 1:33
ESP  8  CASTROVIEJO NICOLAS, Jonathan (INEOS GRENADIERS)      + 1:44
NED  9  KELDERMAN, Wilco (SUNWEB)                             + 1:47
SLO  10 TRATNIK, Jan (BAHRAIN - MCLAREN)                      + 2:00
ITA  11 SOBRERO, Matteo (NTT PRO CYCLING)                     + 2:06
BEL  12 CAMPENAERTS, Victor (NTT PRO CYCLING)                 
GBR  13 GEOGHEGAN HART, Tao (INEOS GRENADIERS)                + 2:24
DEN  14 BJERG, Mikkel (UAE TEAM EMIRATES)                     + 2:32
POL  15 GRADEK, Kamil (CCC)                                   + 2:34
POL  16 MAJKA, Rafal (BORA - HANSGROHE)                       + 2:37
USA  17 ROSSKOPF, Joseph (CCC)                                + 2:39
RUS  18 ZAKARIN, Ilnur (CCC)                                  + 2:40
AUT  19 BRÄNDLE, Matthias (ISRAEL START - UP NATION)          + 2:43
GBR  20 DOWSETT, Alex (ISRAEL START - UP NATION)              + 2:49
ITA  21 ULISSI, Diego (UAE TEAM EMIRATES)                     + 2:50
ESP  22 BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA, Pello (BAHRAIN - MCLAREN)   + 2:53
ITA  23 NIBALI, Vincenzo (TREK - SEGAFREDO)                   + 2:54
HUN  24 VALTER, Attila (CCC)                                  + 2:59
USA  25 WARBASSE, Lawrence (AG2R LA MONDIALE)                 + 3:00
ITA  26 MASNADA, Fausto (DECEUNINCK - QUICK-STEP)             
ITA  27 POZZOVIVO, Domenico (NTT PRO CYCLING)                 + 3:01
FRA  28 PARET PEINTRE, Aurélien (AG2R LA MONDIALE)            + 3:06
DEN  29 FUGLSANG, Jakob (ASTANA PRO)                          + 3:13
ITA  30 CATALDO, Dario (MOVISTAR)                             + 3:25
GBR  31 KNOX, James (DECEUNINCK - QUICK-STEP)                 
AUS  32 SCOTSON, Miles (GROUPAMA - FDJ)                       + 3:27
AUT  33 KONRAD, Patrick (BORA - HANSGROHE)                    + 3:31
AUS  34 HINDLEY, Jai (SUNWEB)                                 + 3:39
ITA  35 VENDRAME, Andrea (AG2R LA MONDIALE)                   + 3:45
AUT  36 PERNSTEINER, Hermann (BAHRAIN - MCLAREN)              + 3:47
FRA  37 ROSSETTO, Stéphane (COFIDIS)                          
POL  38 BODNAR, Maciej (BORA - HANSGROHE)                     + 3:56
GBR  39 SWIFT, Ben (INEOS GRENADIERS)                         + 4:02
ITA  40 FELLINE, Fabio (ASTANA PRO)                           + 4:10

Pořadí po 14.etapě
POR  1  ALMEIDA, Joao (DECEUNINCK - QUICK-STEP)               54:28:09
NED  2  KELDERMAN, Wilco (SUNWEB)                              +    56
ESP  3  BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA, Pello (BAHRAIN - MCLAREN)    +  2:11
USA  4  MCNULTY, Brandon (UAE TEAM EMIRATES)                   +  2:23
ITA  5  NIBALI, Vincenzo (TREK - SEGAFREDO)                    +  2:30
POL  6  MAJKA, Rafal (BORA - HANSGROHE)                        +  2:33
ITA  7  POZZOVIVO, Domenico (NTT PRO CYCLING)                 
ITA  8  MASNADA, Fausto (DECEUNINCK - QUICK-STEP)              +  3:11
AUT  9  KONRAD, Patrick (BORA - HANSGROHE)                     +  3:17
AUS  10 HINDLEY, Jai (SUNWEB)                                  +  3:33
GBR  11 GEOGHEGAN HART, Tao (INEOS GRENADIERS)                 +  3:44
DEN  12 FUGLSANG, Jakob (ASTANA PRO)                           +  4:08
ESP  13 PEDRERO, Antonio (MOVISTAR)                            +  6:57
GBR  14 KNOX, James (DECEUNINCK - QUICK-STEP)                  +  7:56
AUT  15 PERNSTEINER, Hermann (BAHRAIN - MCLAREN)               +  8:13
ESP  16 SAMITIER SAMITIER, Sergio (MOVISTAR)                   + 15:29
RUS  17 ZAKARIN, Ilnur (CCC)                                   + 17:10
ESP  18 CASTROVIEJO NICOLAS, Jonathan (INEOS GRENADIERS)       + 19:54
FRA  19 PARET PEINTRE, Aurélien (AG2R LA MONDIALE)             + 21:24
NED  20 OOMEN, Sam (SUNWEB)                                    + 26:34