Giro d´Italia 2019

13.etapa - Pinerolo › Ceresole Reale (Lago Serru) - 188 km





Přehled jednotlivých etap:
1.etapa - sobota 11.května
2.etapa - neděle 12.května
3.etapa - pondělí 13.května
4.etapa - úterý 14.května
5.etapa - středa 15.května
6.etapa - čtvrtek 16.května
7.etapa - pátek 17.května
8.etapa - sobota 18.května
9.etapa - neděle 19.května
volný den - pondělí 20.května
10.etapa - úterý 21.května
11.etapa - středa 22.května
12.etapa - čtvrtek 23.května
13.etapa - pátek 24.května
14.etapa - sobota 25.května
15.etapa - neděle 26.května
volný den - pondělí 27.května
16.etapa - úterý 28.května
17.etapa - středa 29.května
18.etapa - čtvrtek 30.května
19.etapa - pátek 31.května
20.etapa - sobota 1.června
21.etapa - neděle 2.června


Giro d´Italia 2019



Giro d´Italia 2019





Výsledky 13.etapy Giro d´Italia 2019

RUS  1  ZAKARIN, Ilnur (KATUSHA ALPECIN)                  5:34:40
ESP  2  NIEVE ITURRALDE, Mikel (MITCHELTON - SCOTT)       +    35
ESP  3  LANDA MEANA, Mikel (MOVISTAR)                     +  1:20
ECU  4  CARAPAZ, Richard (MOVISTAR)                       +  1:38
NED  5  MOLLEMA, Bauke (TREK - SEGAFREDO)                 +  1:45
POL  6  MAJKA, Rafal (BORA - HANSGROHE)                   +  2:07
SLO  7  ROGLIČ, Primož (JUMBO - VISMA)                    +  2:57
ITA  8  NIBALI, Vincenzo (BAHRAIN - MERIDA)               
RUS  9  SIVAKOV, Pavel (INEOS)                            +  3:34
ITA  10 FORMOLO, Davide (BORA - HANSGROHE)                +  3:50
COL  11 LOPEZ MORENO, Miguel Angel (ASTANA PRO)           +  4:19
EST  12 KANGERT, Tanel (EF EDUCATION FIRST)               +  4:23
USA  13 DOMBROWSKI, Joseph Lloyd (EF EDUCATION FIRST)     +  4:25
FRA  14 MADOUAS, Valentin (GROUPAMA - FDJ)                +  4:37
SLO  15 POLANC, Jan (UAE TEAM EMIRATES)                   +  4:39
ITA  16 CICCONE, Giulio (TREK - SEGAFREDO)                +  4:54
GBR  17 YATES, Simon Philip (MITCHELTON - SCOTT)          +  5:00
ITA  18 POZZOVIVO, Domenico (BAHRAIN - MERIDA)            +  6:40
ITA  19 MASNADA, Fausto (ANDRONI GIOCATTOLI - SIDERMEC)   +  7:59
FRA  20 GALLOPIN, Tony (AG2R LA MONDIALE)                 +  9:30
GBR  21 CARTHY, Hugh John (EF EDUCATION FIRST)            + 10:16
COL  22 SOSA CUERVO, Ivan Ramiro (INEOS)                  + 10:29
FRA  23 VUILLERMOZ, Alexis (AG2R LA MONDIALE)             + 10:38
ESP  24 IZAGIRRE INSAUSTI, Ion (ASTANA PRO)               + 11:20
AUS  25 HAMILTON, Lucas (MITCHELTON - SCOTT)              + 12:24
ESP  26 DE LA PARTE, Victor (CCC)                         + 12:42
AUS  27 O'CONNOR, Ben (DIMENSION DATA)                    + 12:49
CRC  28 AMADOR, Andrey (MOVISTAR)                         + 12:52
LUX  29 JUNGELS, Bob (DECEUNINCK - QUICK-STEP)            + 13:02
NED  30 TOLHOEK, Antwan (JUMBO - VISMA)                   + 14:48
KAZ  31 ZEITS, Andrey (ASTANA PRO)                        + 16:20
COL  32 HENAO GOMEZ, Sebastian (INEOS)                    + 16:50
ESP  33 BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA, Pello (ASTANA PRO)      + 17:08
ITA  34 CONTI, Valerio (UAE TEAM EMIRATES)                
IRL  35 DUNBAR, Edward (INEOS)                            + 17:10
CZE  36 HIRT, Jan (ASTANA PRO)                            
FRA  37 DUPONT, Hubert (AG2R LA MONDIALE)                 + 17:41
ITA  38 CARUSO, Damiano (BAHRAIN - MERIDA)                + 19:10
ITA  39 CAPECCHI, Eros (DECEUNINCK - QUICK-STEP)          + 19:34
NED  40 BOUWMAN, Koen (JUMBO - VISMA)                     + 19:59

Pořadí po 13.etapě
SLO  1  POLANC, Jan (UAE TEAM EMIRATES)                 54:28:59
SLO  2  ROGLIČ, Primož (JUMBO - VISMA)                   +  2:25
RUS  3  ZAKARIN, Ilnur (KATUSHA ALPECIN)                 +  2:56
NED  4  MOLLEMA, Bauke (TREK - SEGAFREDO)                +  3:06
ITA  5  NIBALI, Vincenzo (BAHRAIN - MERIDA)              +  4:09
ECU  6  CARAPAZ, Richard (MOVISTAR)                      +  4:22
POL  7  MAJKA, Rafal (BORA - HANSGROHE)                  +  4:28
ESP  8  LANDA MEANA, Mikel (MOVISTAR)                    +  5:08
RUS  9  SIVAKOV, Pavel (INEOS)                           +  7:13
COL  10 LOPEZ MORENO, Miguel Angel (ASTANA PRO)          +  7:48
EST  11 KANGERT, Tanel (EF EDUCATION FIRST)              +  7:52
GBR  12 YATES, Simon Philip (MITCHELTON - SCOTT)         +  8:14
ITA  13 FORMOLO, Davide (BORA - HANSGROHE)               +  8:44
ESP  14 NIEVE ITURRALDE, Mikel (MITCHELTON - SCOTT)      +  8:52
FRA  15 MADOUAS, Valentin (GROUPAMA - FDJ)               + 11:24
GBR  16 CARTHY, Hugh John (EF EDUCATION FIRST)           + 13:10
USA  17 DOMBROWSKI, Joseph Lloyd (EF EDUCATION FIRST)    + 15:14
CRC  18 AMADOR, Andrey (MOVISTAR)                        + 15:43
FRA  19 GALLOPIN, Tony (AG2R LA MONDIALE)                + 16:03
ITA  20 CONTI, Valerio (UAE TEAM EMIRATES)               + 17:20