Giro d´Italia 2019

18.etapa - Valdaora (Val di Sole) › Santa Maria di Sala - 220 km





Přehled jednotlivých etap:
1.etapa - sobota 11.května
2.etapa - neděle 12.května
3.etapa - pondělí 13.května
4.etapa - úterý 14.května
5.etapa - středa 15.května
6.etapa - čtvrtek 16.května
7.etapa - pátek 17.května
8.etapa - sobota 18.května
9.etapa - neděle 19.května
volný den - pondělí 20.května
10.etapa - úterý 21.května
11.etapa - středa 22.května
12.etapa - čtvrtek 23.května
13.etapa - pátek 24.května
14.etapa - sobota 25.května
15.etapa - neděle 26.května
volný den - pondělí 27.května
16.etapa - úterý 28.května
17.etapa - středa 29.května
18.etapa - čtvrtek 30.května
19.etapa - pátek 31.května
20.etapa - sobota 1.června
21.etapa - neděle 2.června


Giro d´Italia 2019



Giro d´Italia 2019





Výsledky 18.etapy Giro d´Italia 2019

ITA  1  CIMA, Damiano (NIPPO - VINI FANTINI - FAIZANE')                 4:56:04
GER  2  ACKERMANN, Pascal (BORA - HANSGROHE)                            
ITA  3  CONSONNI, Simone (UAE TEAM EMIRATES)                            
FRA  4  SENECHAL, Florian (DECEUNINCK - QUICK-STEP)                     
RSA  5  GIBBONS, Ryan (DIMENSION DATA)                                  
ITA  6  BELLETTI, Manuel (ANDRONI GIOCATTOLI - SIDERMEC)                
ITA  7  CIMOLAI, Davide (ISRAEL CYCLING ACADEMY)                        
FRA  8  DEMARE, Arnaud (GROUPAMA - FDJ)                                 
USA  9  BENNETT, Sean (EF EDUCATION FIRST)                              
ITA  10 MAESTRI, Mirco (BARDIANI CSF)                                   
GER  11 DENZ, Nico (AG2R LA MONDIALE)                                   
ITA  12 SIMION, Paolo (BARDIANI CSF)                                    
AUT  13 GOGL, Michael (TREK - SEGAFREDO)                                
ESP  14 LOBATO DEL VALLE, Juan Jose (NIPPO - VINI FANTINI - FAIZANE')   
CZE  15 ČERNÝ, Josef (CCC)                                              
AUT  16 HALLER, Marco (KATUSHA ALPECIN)                                 
ITA  17 MARCATO, Marco (UAE TEAM EMIRATES)                              
GER  18 SELIG, Rüdiger (BORA - HANSGROHE)                               
BEL  19 BIERMANS, Jenthe (KATUSHA ALPECIN)                              
ESP  20 VENTOSO ALBERDI, Francisco Jose (CCC)                           
ESP  21 ROJAS, José (MOVISTAR)                                          
ITA  22 GUARNIERI, Jacopo (GROUPAMA - FDJ)                              
BEL  23 BAKELANTS, Jan (SUNWEB)                                         
ITA  24 MONTAGUTI, Matteo (ANDRONI GIOCATTOLI - SIDERMEC)               
ITA  25 FORMOLO, Davide (BORA - HANSGROHE)                              
NZL  26 BAUER, Jack (MITCHELTON - SCOTT)                                
NED  27 VAN EMDEN, Jos (JUMBO - VISMA)                                  
BEL  28 VAN DER SANDE, Tosh (LOTTO SOUDAL)                              
ITA  29 AGNOLI, Valerio (BAHRAIN - MERIDA)                              
ITA  30 BOARO, Manuele (ASTANA PRO)                                     
KAZ  31 ZEITS, Andrey (ASTANA PRO)                                      
COL  32 LOPEZ MORENO, Miguel Angel (ASTANA PRO)                         
ITA  33 NIBALI, Vincenzo (BAHRAIN - MERIDA)                             
CRC  34 AMADOR, Andrey (MOVISTAR)                                       
SLO  35 ROGLIČ, Primož (JUMBO - VISMA)                                  
RUS  36 SIVAKOV, Pavel (INEOS)                                          
ITA  37 PUCCIO, Salvatore (INEOS)                                       
IRL  38 DUNNE, Conor (ISRAEL CYCLING ACADEMY)                           
SLO  39 BOLE, Grega (BAHRAIN - MERIDA)                                  
SLO  40 POLANC, Jan (UAE TEAM EMIRATES)                                 

Pořadí po 18.etapě
ECU  1  CARAPAZ, Richard (MOVISTAR)                       79:44:22
ITA  2  NIBALI, Vincenzo (BAHRAIN - MERIDA)                +  1:54
SLO  3  ROGLIČ, Primož (JUMBO - VISMA)                     +  2:16
ESP  4  LANDA MEANA, Mikel (MOVISTAR)                      +  3:03
NED  5  MOLLEMA, Bauke (TREK - SEGAFREDO)                  +  5:07
COL  6  LOPEZ MORENO, Miguel Angel (ASTANA PRO)            +  6:17
POL  7  MAJKA, Rafal (BORA - HANSGROHE)                    +  6:48
GBR  8  YATES, Simon Philip (MITCHELTON - SCOTT)           +  7:13
RUS  9  SIVAKOV, Pavel (INEOS)                             +  8:21
ITA  10 FORMOLO, Davide (BORA - HANSGROHE)                 +  8:59
SLO  11 POLANC, Jan (UAE TEAM EMIRATES)                    +  9:20
RUS  12 ZAKARIN, Ilnur (KATUSHA ALPECIN)                   + 10:32
GBR  13 CARTHY, Hugh John (EF EDUCATION FIRST)             + 14:51
USA  14 DOMBROWSKI, Joseph Lloyd (EF EDUCATION FIRST)     
FRA  15 MADOUAS, Valentin (GROUPAMA - FDJ)                 + 19:45
ITA  16 MASNADA, Fausto (ANDRONI GIOCATTOLI - SIDERMEC)    + 23:43
ITA  17 CICCONE, Giulio (TREK - SEGAFREDO)                 + 25:26
ESP  18 NIEVE ITURRALDE, Mikel (MITCHELTON - SCOTT)        + 26:05
ESP  19 DE LA PARTE, Victor (CCC)                          + 26:12
EST  20 KANGERT, Tanel (EF EDUCATION FIRST)                + 28:42