Giro d´Italia 2019

17.etapa - Val di Sole › Anterselva - 180 km





Přehled jednotlivých etap:
1.etapa - sobota 11.května
2.etapa - neděle 12.května
3.etapa - pondělí 13.května
4.etapa - úterý 14.května
5.etapa - středa 15.května
6.etapa - čtvrtek 16.května
7.etapa - pátek 17.května
8.etapa - sobota 18.května
9.etapa - neděle 19.května
volný den - pondělí 20.května
10.etapa - úterý 21.května
11.etapa - středa 22.května
12.etapa - čtvrtek 23.května
13.etapa - pátek 24.května
14.etapa - sobota 25.května
15.etapa - neděle 26.května
volný den - pondělí 27.května
16.etapa - úterý 28.května
17.etapa - středa 29.května
18.etapa - čtvrtek 30.května
19.etapa - pátek 31.května
20.etapa - sobota 1.června
21.etapa - neděle 2.června


Giro d´Italia 2019



Giro d´Italia 2019





Výsledky 17.etapy Giro d´Italia 2019

FRA  1  PETERS, Nans (AG2R LA MONDIALE)                    4:41:34
COL  2  CHAVES RUBIO, Jhoan Esteban (MITCHELTON - SCOTT)    + 1:34
ITA  3  FORMOLO, Davide (BORA - HANSGROHE)                  + 1:51
ITA  4  MASNADA, Fausto (ANDRONI GIOCATTOLI - SIDERMEC)    
LAT  5  NEILANDS, Krists (ISRAEL CYCLING ACADEMY)          
EST  6  KANGERT, Tanel (EF EDUCATION FIRST)                 + 2:02
ITA  7  CONTI, Valerio (UAE TEAM EMIRATES)                  + 2:08
ITA  8  BRAMBILLA, Gianluca (TREK - SEGAFREDO)             
AUS  9  HAMILTON, Christopher (SUNWEB)                      + 2:22
ITA  10 VENDRAME, Andrea (ANDRONI GIOCATTOLI - SIDERMEC)    + 2:34
BEL  11 DE GENDT, Thomas (LOTTO SOUDAL)                     + 2:37
NED  12 BOUWMAN, Koen (JUMBO - VISMA)                       + 2:48
ESP  13 DE LA PARTE, Victor (CCC)                           + 3:05
POR  14 ANTUNES, Amaro (CCC)                               
BEL  15 BAKELANTS, Jan (SUNWEB)                             + 3:29
ITA  16 CONCI, Nicola (TREK - SEGAFREDO)                    + 3:35
ITA  17 MAESTRI, Mirco (BARDIANI CSF)                       + 3:41
LUX  18 JUNGELS, Bob (DECEUNINCK - QUICK-STEP)              + 3:49
ESP  19 LANDA MEANA, Mikel (MOVISTAR)                       + 4:27
ECU  20 CARAPAZ, Richard (MOVISTAR)                         + 4:39
COL  21 LOPEZ MORENO, Miguel Angel (ASTANA PRO)            
GBR  22 CARTHY, Hugh John (EF EDUCATION FIRST)              + 4:43
NED  23 MOLLEMA, Bauke (TREK - SEGAFREDO)                   + 4:46
ITA  24 POZZOVIVO, Domenico (BAHRAIN - MERIDA)             
SLO  25 ROGLIČ, Primož (JUMBO - VISMA)                     
ITA  26 NIBALI, Vincenzo (BAHRAIN - MERIDA)                
AUS  27 HAMILTON, Lucas (MITCHELTON - SCOTT)                + 5:06
ESP  28 NIEVE ITURRALDE, Mikel (MITCHELTON - SCOTT)        
GBR  29 YATES, Simon Philip (MITCHELTON - SCOTT)           
RUS  30 SIVAKOV, Pavel (INEOS)                              + 5:09
RUS  31 ZAKARIN, Ilnur (KATUSHA ALPECIN)                   
CZE  32 HIRT, Jan (ASTANA PRO)                             
COL  33 SOSA CUERVO, Ivan Ramiro (INEOS)                   
AUS  34 O'CONNOR, Ben (DIMENSION DATA)                      + 5:23
USA  35 DOMBROWSKI, Joseph Lloyd (EF EDUCATION FIRST)       + 5:31
FRA  36 DUPONT, Hubert (AG2R LA MONDIALE)                   + 5:42
ITA  37 CARUSO, Damiano (BAHRAIN - MERIDA)                 
POL  38 MAJKA, Rafal (BORA - HANSGROHE)                     + 5:47
SLO  39 POLANC, Jan (UAE TEAM EMIRATES)                     + 5:53
FRA  40 MADOUAS, Valentin (GROUPAMA - FDJ)                  + 6:03

Pořadí po 17.etapě
ECU  1  CARAPAZ, Richard (MOVISTAR)                       74:48:18
ITA  2  NIBALI, Vincenzo (BAHRAIN - MERIDA)                +  1:54
SLO  3  ROGLIČ, Primož (JUMBO - VISMA)                     +  2:16
ESP  4  LANDA MEANA, Mikel (MOVISTAR)                      +  3:03
NED  5  MOLLEMA, Bauke (TREK - SEGAFREDO)                  +  5:07
COL  6  LOPEZ MORENO, Miguel Angel (ASTANA PRO)            +  6:17
POL  7  MAJKA, Rafal (BORA - HANSGROHE)                    +  6:48
GBR  8  YATES, Simon Philip (MITCHELTON - SCOTT)           +  7:13
RUS  9  SIVAKOV, Pavel (INEOS)                             +  8:21
ITA  10 FORMOLO, Davide (BORA - HANSGROHE)                 +  8:59
SLO  11 POLANC, Jan (UAE TEAM EMIRATES)                    +  9:20
RUS  12 ZAKARIN, Ilnur (KATUSHA ALPECIN)                   + 10:32
GBR  13 CARTHY, Hugh John (EF EDUCATION FIRST)             + 14:42
USA  14 DOMBROWSKI, Joseph Lloyd (EF EDUCATION FIRST)      + 15:44
FRA  15 MADOUAS, Valentin (GROUPAMA - FDJ)                 + 19:45
ITA  16 MASNADA, Fausto (ANDRONI GIOCATTOLI - SIDERMEC)    + 23:34
ITA  17 CICCONE, Giulio (TREK - SEGAFREDO)                 + 25:17
ESP  18 NIEVE ITURRALDE, Mikel (MITCHELTON - SCOTT)       
ESP  19 DE LA PARTE, Victor (CCC)                          + 26:12
EST  20 KANGERT, Tanel (EF EDUCATION FIRST)                + 28:42