Giro d´Italia 2019

Giro d'Italia 2020 online, live, mapa, výsledky, etapy



Start letošního, již 103. ročníku druhého nejslavnějšího cyklistického etapového závodu - Giro d´Italia, který je součástí Grand Tour, se uskuteční netradičně v sobotu 3.října 2020. Letošní ročník Giro d´Italia začíná na Sicílii a pokračuje po dobu tří týdnů až do neděle 25.října, kdy bude cíl, tentokrát v Miláně. Mezitím závodníci překonají během 21 etap 3497 km, které rozdělí tradiční 2 volné dny. Na závodníky čekají 3 individuální časovky (prolog + další dvě) a 5 náročných horských etap. Ve startovní listině by měl být z ceských cyklistů Josef Černý (CCC).


Přehled jednotlivých etap:
1.etapa - sobota 3.října
2.etapa - neděle 4.října
3.etapa - pondělí 5.října
4.etapa - úterý 6.října
5.etapa - středa 7.října
6.etapa - čtvrtek 8.října
7.etapa - pátek 9.října
8.etapa - sobota 10.října
9.etapa - neděle 11.října
volný den - pondělí 12.října
10.etapa - úterý 13.října
11.etapa - středa 14.října
12.etapa - čtvrtek 15.října
13.etapa - pátek 16.října
14.etapa - sobota 17.října
15.etapa - neděle 18.října
volný den - pondělí 19.října
16.etapa - úterý 20.října
17.etapa - středa 21.října
18.etapa - čtvrtek 22.října
19.etapa - pátek 23.října
20.etapa - sobota 24.června
21.etapa - neděle 25.června
Giro d´Italia 2020

Giro d´Italia 2020 mapa

Mapa závodu Giro d´Italia 2020

Výškový profil závodu Giro d´Italia 2020



Výsledky 19.etapy Giro d´Italia 2020

CZE  1  ČERNÝ, Josef (CCC)                                    2:30:40
BEL  2  CAMPENAERTS, Victor (NTT PRO CYCLING)                 +    18
ITA  3  MOSCA, Jacopo (TREK - SEGAFREDO)                      +    26
AUS  4  CLARKE, Simon (EF PRO CYCLING)                        
BEL  5  KEISSE, Iljo (DECEUNINCK - QUICK-STEP)                
BEL  6  ARMEE, Sander (LOTTO SOUDAL)                          
ESP  7  TORRES BARCELO, Albert (MOVISTAR)                     +  1:10
SUI  8  PELLAUD, Simon (ANDRONI GIOCATTOLI - SIDERMEC)        
ITA  9  CARBONI, Giovanni (BARDIANI CSF FAIZANE')             
GBR  10 DOWSETT, Alex (ISRAEL START - UP NATION)              
AUS  11 HAAS, Nathan (COFIDIS)                                +  2:17
NED  12 VAN EMPEL, Etienne (VINI ZABU KTM)                    
AUS  13 MORTON, Lachlan (EF PRO CYCLING)                      
GER  14 MATHIS, Marco (COFIDIS)                               +  8:15
ITA  15 BALLERINI, Davide (DECEUNINCK - QUICK-STEP)           + 11:43
DEN  16 HONORÉ, Mikkel Frolich (DECEUNINCK - QUICK-STEP)      
GBR  17 GEOGHEGAN HART, Tao (INEOS GRENADIERS)                
POR  18 ALMEIDA, Joao (DECEUNINCK - QUICK-STEP)               
SLO  19 TRATNIK, Jan (BAHRAIN - MCLAREN)                      
ITA  20 CAPECCHI, Eros (BAHRAIN - MCLAREN)                    
FRA  21 BERNARD, Julien (TREK - SEGAFREDO)                    
ITA  22 NIBALI, Vincenzo (TREK - SEGAFREDO)                   
ITA  23 VIVIANI, Elia (COFIDIS)                               
ITA  24 FELLINE, Fabio (ASTANA PRO)                           
AUS  25 HINDLEY, Jai (SUNWEB)                                 
AUT  26 KONRAD, Patrick (BORA - HANSGROHE)                    
NED  27 KELDERMAN, Wilco (SUNWEB)                             
DEN  28 FUGLSANG, Jakob (ASTANA PRO)                          
ITA  29 GANNA, Filippo (INEOS GRENADIERS)                     
NED  30 TUSVELD, Martijn (SUNWEB)                             
UKR  31 PADUN, Mark (BAHRAIN - MCLAREN)                       
GBR  32 SWIFT, Ben (INEOS GRENADIERS)                         
ITA  33 SOBRERO, Matteo (NTT PRO CYCLING)                     
ESP  34 BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA, Pello (BAHRAIN - MCLAREN)   
ITA  35 FIORELLI, Filippo (BARDIANI CSF FAIZANE')             
ITA  36 MASNADA, Fausto (DECEUNINCK - QUICK-STEP)             
NED  37 OOMEN, Sam (SUNWEB)                                   
GBR  38 KNOX, James (DECEUNINCK - QUICK-STEP)                 
ITA  39 CONCI, Nicola (TREK - SEGAFREDO)                      
ITA  40 POZZOVIVO, Domenico (NTT PRO CYCLING)                 

Pořadí po 19.etapě
NED  1  KELDERMAN, Wilco (SUNWEB)                             80:29:19
AUS  2  HINDLEY, Jai (SUNWEB)                                   +   12
GBR  3  GEOGHEGAN HART, Tao (INEOS GRENADIERS)                  +   15
ESP  4  BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA, Pello (BAHRAIN - MCLAREN)     + 1:19
POR  5  ALMEIDA, Joao (DECEUNINCK - QUICK-STEP)                 + 2:16
DEN  6  FUGLSANG, Jakob (ASTANA PRO)                            + 3:59
AUT  7  KONRAD, Patrick (BORA - HANSGROHE)                      + 5:40
ITA  8  NIBALI, Vincenzo (TREK - SEGAFREDO)                     + 5:47
ITA  9  MASNADA, Fausto (DECEUNINCK - QUICK-STEP)               + 6:46
POL  10 MAJKA, Rafal (BORA - HANSGROHE)                       



Výsledky 20.etapy Giro d´Italia 2020